Ota yhteyttä

Usein kysyttyä

Täältä löydät vastauksia yleisimpiin kysymyksiin.

Oma hallintapaneeli

Muokkaa tietojasi, tarkista laskutuksen tila tai nosta palkkaa.

Kirjaudu sisään

Tervetuloa toimistollemme!

Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Varaathan ajan etukäteen numerosta 09 6980 934

Postiosoite

SLP Group Oy / UKKO.fi
Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Yrityksen tiedot

SLP Group Oy (Y-tunnus 2485076-3)
Itämerenkatu 1, 00180 Helsinki

Katso tästä laskutusosoitteemme

Henkilökunta

Asiakaspalvelu

Paula asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Janette asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Ilona asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Teemu asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Hanna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Laura asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Kirsika asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Tamara asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Saana asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Toimistokoordinaattori

Jenni Kemppainen jenni.kemppainen@ukko.fi +358 50 471 2601

Taloushallinto

Santtu Penttinen santtu.penttinen@ukko.fi +358 50 520 1550

Taloushallinto

Tiina Nysten tiina.nysten@ukko.fi

Taloushallinto

Samuel Saranpää samuel.saranpaa@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Juvonen mira.juvonen@ukko.fi

Taloushallinto

Niklas Tanttu niklas.tanttu@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Aihio mira.aihio@ukko.fi

Taloushallinto

Miro Koliseva miro.koliseva@ukko.fi

Taloushallinto

Henrik Häll henrik.hall@ukko.fi

Markkinointipäällikkö

Mika Lindholm mika.lindholm@ukko.fi +358 40 726 7070

Markkinointi

Sanna Laitinen sanna.laitinen@ukko.fi +358 45 111 0543

Markkinointi

Pauliina Saukkonen pauliina.saukkonen@ukko.fi +358 50 470 8778

Viestintä

Piia Peiponen piia.peiponen@ukko.fi +358 50 313 4164

Viestintä

Milla-Maria Alhanen milla-maria.alhanen@ukko.fi +358 50 554 7432

Graafikko

Taneli Pohjola taneli.pohjola@ukko.fi +358 41 434 6616

Kumppanuudet

Henri Korpela henri.korpela@ukko.fi +358 50 360 7765

Tekniikka

Petri Kauhala petri.kauhala@ukko.fi +358 44 509 1080

Tekniikka

Jami Suomalainen jami.suomalainen@ukko.fi

Tekniikka

Taavi Mäki taavi.maki@ukko.fi

Tekniikka

Matias Mäki matias.maki@ukko.fi

Tekniikka

Mari Pasanen mari.pasanen@ukko.fi

Tekniikka

Nino Tynkkynen nino.tynkkynen@ukko.fi

Tekniikka

Sami Haapanen sami.haapanen@ukko.fi

Palvelupäällikkö

Ville Miettinen ville.miettinen@ukko.fi +358 50 475 3711

Hallituksen puheenjohtaja

Lasse Järvinen +358 400 563 247

Hallituksen jäsen

Olli Kopakkala olli.kopakkala@ukko.fi +358 40 465 9790

Hallituksen jäsen

Marko Yli-Paavola marko.yli-paavola@ukko.fi +358 45 676 1804

Hallituksen jäsen

Antti Turpeinen antti.turpeinen@ukko.fi +358 50 411 1127

Hallituksen jäsen

Ukko Kumpulainen ukko.kumpulainen@ukko.fi +358 40 842 9985

Hallituksen jäsen

Lasse Larvanko

Emoyhtiön toimitusjohtaja

Aleksi Rautavuori aleksi.rautavuori@ukko.fi +358 40 631 7141

Maskotti & mainoskasvo

Karri

Haluatko kuulla lisää? Täytä yhteydenottolomake, niin kerromme miten UKKO.fi voi auttaa teitä:

  • Lähettämällä lomakkeen hyväksyt UKKO.fi:n tietosuojaperiaatteen.