Ota yhteyttä

Usein kysyttyä

Täältä löydät vastauksia yleisimpiin kysymyksiin.

Oma hallintapaneeli

Muokkaa tietojasi, tarkista laskutuksen tila tai nosta palkkaa.

Kirjaudu sisään

Usein kysyttyä

Täältä löydät vastauksia yleisimpiin kysymyksiin.

Oma hallintapaneeli

Muokkaa tietojasi, tarkista laskutuksen tila tai nosta palkkaa.

Kirjaudu sisään

Yrityksen tiedot

SLP Group Oy (Y-tunnus 2485076-3)
Itämerenkatu 1, 00180 Helsinki

Katso tästä laskutusosoitteemme

Täältä löydät toimistomme!

Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Varaathan ajan etukäteen numerosta 09 6980 934. Tervetuloa!

Postiosoite

SLP Group Oy / UKKO.fi
Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Henkilökunta

Asiakaspalvelu

Paula asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Janette asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Ilona asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Hanna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Laura asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Kirsika asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Tamara asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Saana asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Toimistokoordinaattori

Jenni Hamdan jenni@ukko.fi +358 50 471 2601

Taloushallinto

Santtu Penttinen santtu.penttinen@ukko.fi +358 50 520 1550

Taloushallinto

Tiina Nysten tiina.nysten@ukko.fi

Taloushallinto

Samuel Saranpää samuel.saranpaa@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Juvonen mira.juvonen@ukko.fi

Taloushallinto

Niklas Tanttu niklas.tanttu@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Aihio mira.aihio@ukko.fi

Taloushallinto

Miro Koliseva miro.koliseva@ukko.fi

Taloushallinto

Henrik Häll henrik.hall@ukko.fi

Taloushallinto

Aleksi Tanttu aleksi.tanttu@ukko.fi

Markkinointipäällikkö

Mika Lindholm mika.lindholm@ukko.fi +358 40 726 7070

Markkinointi

Sanna Laitinen sanna.laitinen@ukko.fi

Markkinointi

Pauliina Saukkonen pauliina.saukkonen@ukko.fi +358 50 470 8778

Viestintä

Milla-Maria Alhanen milla-maria.alhanen@ukko.fi +358 50 554 7432

Graafikko

Taneli Pohjola taneli.pohjola@ukko.fi +358 41 434 6616

Kumppanuudet

Henri Korpela henri.korpela@ukko.fi +358 50 360 7765

Tekniikka

Petri Kauhala petri.kauhala@ukko.fi +358 44 509 1080

Tekniikka

Jami Suomalainen jami.suomalainen@ukko.fi

Tekniikka

Taavi Mäki taavi.maki@ukko.fi

Tekniikka

Matias Mäki matias.maki@ukko.fi

Tekniikka

Mari Pasanen mari.pasanen@ukko.fi

Tekniikka

Nino Tynkkynen nino.tynkkynen@ukko.fi

Tekniikka

Sami Haapanen sami.haapanen@ukko.fi

Palvelupäällikkö

Ville Miettinen ville.miettinen@ukko.fi +358 50 475 3711

Hallituksen puheenjohtaja

Lasse Järvinen +358 400 563 247

Hallituksen jäsen

Olli Kopakkala olli.kopakkala@ukko.fi +358 40 465 9790

Hallituksen jäsen

Marko Yli-Paavola marko.yli-paavola@ukko.fi +358 45 676 1804

Hallituksen jäsen

Antti Turpeinen antti.turpeinen@ukko.fi +358 50 411 1127

Hallituksen jäsen

Ukko Kumpulainen ukko.kumpulainen@ukko.fi +358 40 842 9985

Hallituksen jäsen

Lasse Larvanko

Maskotti & mainoskasvo

Karri

Haluatko kuulla lisää? Täytä yhteydenottolomake, niin kerromme miten UKKO.fi voi auttaa teitä:

  • Lähettämällä lomakkeen hyväksyt UKKO.fi:n tietosuojaperiaatteen.