Ota yhteyttä

Täältä löydät toimistomme!

Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Toistaiseksi emme hoida asiakaspalvelua toimistollamme koronavirustilanteen vuoksi.

Postiosoite

SLP Group Oy / UKKO.fi
Itämerenkatu 1 (5. krs)
00180 Helsinki

Yrityksen tiedot

SLP Group Oy (Y-tunnus 2485076-3)
Itämerenkatu 1, 00180 Helsinki

Katso tästä laskutusosoitteemme

Henkilökunta

Asiakaspalvelu

Paula asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Janette asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Hanna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Lea asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Laura asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Kirsika asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Anna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Tamara asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelu

Saana asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Asiakaspalvelupäällikkö

Tanja asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Talousjohtaja

Santtu Penttinen santtu.penttinen@ukko.fi +358 50 520 1550

Taloushallinto

Samuel Saranpää samuel.saranpaa@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Juvonen mira.juvonen@ukko.fi

Taloushallinto

Niklas Tanttu niklas.tanttu@ukko.fi

Taloushallinto

Mira Aihio mira.aihio@ukko.fi

Taloushallinto

Miro Koliseva miro.koliseva@ukko.fi

Taloushallinto

Henrik Häll henrik.hall@ukko.fi

Taloushallinto

Aleksi Tanttu aleksi.tanttu@ukko.fi

Taloushallinto

Joonas Tanskanen joonas.tanskanen@ukko.fi

Markkinointipäällikkö

Mika Lindholm mika.lindholm@ukko.fi +358 40 726 7070

Markkinointi

Sanna Laitinen sanna.laitinen@ukko.fi

Viestintäpäällikkö

Leena Honkajuuri leena.honkajuuri@ukko.fi +358 40 195 5943

Viestintä

Milla-Maria Karvinen milla-maria.karvinen@ukko.fi +358 50 554 7432

Graafikko

Taneli Pohjola taneli.pohjola@ukko.fi +358 41 434 6616

Kumppanuuspäällikkö

Henri Korpela henri.korpela@ukko.fi +358 50 360 7765

Tekniikka

Petri Kauhala petri.kauhala@ukko.fi +358 44 509 1080

Tekniikka

Jami Suomalainen jami.suomalainen@ukko.fi

Tekniikka

Taavi Mäki taavi.maki@ukko.fi

Tekniikka

Matias Mäki matias.maki@ukko.fi

Tekniikka

Sami Haapanen sami.haapanen@ukko.fi

Tekniikka

Mari Kauppinen mari.kauppinen@ukko.fi

Tuotepäällikkö

Ville Miettinen ville.miettinen@ukko.fi +358 50 475 3711

Projektipäällikkö

Jaska Mäkkylä jaska.makkyla@ukko.fi +358 50 322 8837

Emoyhtiön talousjohtaja

Antti Pukero antti.pukero@ukko.fi +358 40 828 0638

Hallituksen puheenjohtaja

Petri Kalliokoski

Hallituksen jäsen

Lasse Järvinen +358 400 563 247

Emoyhtiön markkinointijohtaja

Olli Kopakkala olli.kopakkala@ukko.fi +358 40 465 9790

Hallituksen jäsen

Marko Yli-Paavola marko.yli-paavola@ukko.fi +358 45 676 1804

Hallituksen jäsen

Antti Turpeinen antti.turpeinen@ukko.fi +358 50 411 1127

Toimitusjohtaja

Ukko Kumpulainen ukko.kumpulainen@ukko.fi +358 40 842 9985

Hallituksen jäsen

Lasse Larvanko

Maskotti & mainoskasvo

Karri

Haluatko kuulla lisää? Täytä yhteydenottolomake, niin kerromme miten UKKO.fi voi auttaa teitä:

  • Lähettämällä lomakkeen hyväksyt UKKO.fi:n tietosuojaperiaatteen.