Klienditeenindus

Aadress

SLP Group Oy / Ukko.fi
Itämerenkatu 1, 5. korrus
00180, Helsinki

Ettevõtte andmed

SLP Group Oy (äriregistri kood 2485076-3) Itämerenkatu 1, 00180 Helsingi

Arvete esitamise aadressid

SLP Group Oy – arvete saatmise aadressid

Töötajad

Klienditeenindus

Paula asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Janette asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Lea asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Laura asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Kirsika asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Ilona asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Teemu asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Hanna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Anna asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Tamara asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Kiia asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Klienditeenindus

Saana asiakaspalvelu@ukko.fi 09 6980 934

Koordinaator

Jenni Kemppainen jenni.kemppainen@ukko.fi +358 50 471 2601

Finantsjuhtimine

Santtu Penttinen santtu.penttinen@ukko.fi +358 50 520 1550

Finantsjuhtimine

Tiina Nysten tiina.nysten@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Samuel Saranpää samuel.saranpaa@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Mira Juvonen mira.juvonen@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Mira Aihio mira.aihio@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Niklas Tanttu niklas.tanttu@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Miro Koliseva miro.koliseva@ukko.fi

Finantsjuhtimine

Henrik Häll henrik.hall@ukko.fi

Turundus

Pauliina Saukkonen pauliina.saukkonen@ukko.fi +358 50 470 8778

Kommunikatsiooniosakond

Piia Peiponen piia.peiponen@ukko.fi +358 50 313 4164

Kommunikatsiooniosakond

Milla-Maria Alhanen milla-maria.alhanen@ukko.fi +358 50 554 7432

Seltsingud

Henri Korpela henri.korpela@ukko.fi +358 50 360 7765

Tehnoloogia

Petri Kauhala petri.kauhala@ukko.fi +358 44 509 1080

Tehnoloogia

Jami Suomalainen jami.suomalainen@ukko.fi

Tehnoloogia

Taavi Mäki taavi.maki@ukko.fi

Tehnoloogia

Matias Mäki matias.maki@ukko.fi

Tehnoloogia

Mari Pasanen mari.pasanen@ukko.fi

Tehnoloogia

Nino Tynkkynen nino.tynkkynen@ukko.fi

Tehnoloogia

Sami Haapanen sami.haapanen@ukko.fi

Teenindusjuht

Ville Miettinen ville.miettinen@ukko.fi +358 50 475 3711

Juhataja

Lasse Järvinen +358 400 563 247

Juhatuse liige

Marko Yli-Paavola marko.yli-paavola@ukko.fi +358 45 676 1804

Juhatuse liige

Antti Turpeinen antti.turpeinen@ukko.fi +358 50 411 1127

Juhatuse liige

Olli Kopakkala olli.kopakkala@ukko.fi +358 40 465 9790

Juhatuse liige

Ukko Kumpulainen ukko.kumpulainen@ukko.fi +358 40 842 9985

Juhatuse liige

Lasse Larvanko

Ettevõttee grupi tegevjuht

Aleksi Rautavuori aleksi.rautavuori@ukko.fi +358 40 631 7141

Kas soovite lisateavet? Täitke ära kontaktivorm ja selgitame teile täpsemalt, kuidas UKKO.fi saab teile kasuks olla.

Ota yhteyttä

  • Lähettämällä lomakkeen hyväksyt UKKO.fi:n tietosuojaperiaatteen.