Kontakt

Välkommen att besöka vårt kontor!

Ring gärna vår kundtjänst först och boka tid.

Östersjögatan 1, 5. våningen
00180 Helsingfors

Företagsinformation

SLP Group Oy (FO-nummer: 2485076-3)
Östersjögatan 1,
00180 Helsingfors

Här hittar du vår faktureringsadress

Postadress

SLP Group Oy / UKKO.fi
Östersjögatan 1,
00180 Helsingfors

Personal

Byråsekreterare

Jenni Kemppainen jenni.kemppainen@ukko.fi +358 50 471 2601

Ekonomiförvaltning

Santtu Penttinen santtu.penttinen@ukko.fi +358 50 520 1550

Ekonomiförvaltning

Tiina Nysten tiina.nysten@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Samuel Saranpää samuel.saranpaa@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Mira Juvonen mira.juvonen@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Mira Aihio mira.aihio@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Niklas Tanttu niklas.tanttu@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Miro Koliseva miro.koliseva@ukko.fi

Ekonomiförvaltning

Henrik Häll henrik.hall@ukko.fi

Marknadsföring

Mika Lindholm mika.lindholm@ukko.fi +358 40 726 7070

Marknadsföring

Sanna Laitinen sanna.laitinen@ukko.fi +358 45 111 0543

Marknadsföring

Pauliina Saukkonen pauliina.saukkonen@ukko.fi +358 50 470 8778

Kommunikation

Piia Peiponen piia.peiponen@ukko.fi +358 50 313 4164

Kommunikation

Milla-Maria Alhanen milla-maria.alhanen@ukko.fi +358 50 554 7432

Grafisk designer

Taneli Pohjola taneli.pohjola@ukko.fi +358 41 434 6616

Partnerskap

Henri Korpela henri.korpela@ukko.fi +358 50 360 7765

Teknik

Jami Suomalainen jami.suomalainen@ukko.fi

Teknik

Taavi Mäki taavi.maki@ukko.fi

Teknik

Matias Mäki matias.maki@ukko.fi

Teknik

Mari Pasanen mari.pasanen@ukko.fi

Teknik

Nino Tynkkynen nino.tynkkynen@ukko.fi

Teknik

Sami Haapanen sami.haapanen@ukko.fi

Servicechef

Ville Miettinen ville.miettinen@ukko.fi +358 50 475 3711

Styrelseordförande

Lasse Järvinen +358 400 563 247

Styrelseordförande

Marko Yli-Paavola marko.yli-paavola@ukko.fi +358 45 676 1804

Styrelseordförande

Antti Turpeinen antti.turpeinen@ukko.fi +358 50 411 1127

Styrelseordförande

Olli Kopakkala olli.kopakkala@ukko.fi +358 40 465 9790

Styrelseordförande

Ukko Kumpulainen ukko.kumpulainen@ukko.fi +358 40 842 9985

Styrelseordförande

Lasse Larvanko

VD av moderbolaget

Aleksi Rautavuori aleksi.rautavuori@ukko.fi +358 40 631 7141

Vill du veta mer? Fyll i kontaktformuläret så berättar vi mer om hur UKKO.fi kan hjälpa dig:

  • Genom att skicka formuläret accepterar du UKKO.fi:s sekretesspolicy.